Forum LHR SQUAD Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Reklamy na bramkach sklepowych?

 
Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Forumowy off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Reklamy na bramkach sklepowych?
Autor Wiadomość
patrycja



Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 11

Post Reklamy na bramkach sklepowych? Odpowiedz z cytatem
Spotkaliście się kiedyś z tym? Chce w coś takiego zainwestować http://www.apla.eu/oferta/pos/bramki-sklepowe i zastanawiam się właśnie nad powieszeniem reklam na tych bramkach. Nie wiem czy to do końca dobry pomysł w sklepie jaki zamierzam prowadzić (odzież motocyklowa i rożne gadżety) bo tych reklam nie będzie pewnie za dużo. Ich niewątpliwą zaleta jest to, że te bramki nie rzucają się tak w oczy, ta przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana. Nie wiem czy to jest dobry pomysł, na bramki jestem raczej zdecydowana bo to świetny straszak na złodziei o reklamach jeszcze myślę. Czy takie formy reklam do Was w ogóle przemawiają? Czy widzieliście takie rozwiązania w innych sklepach? Jak tak, to gdzie? (chętnie sama rzucę okiem)
Pon Gru 19, 2016 22:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Gru 19, 2016 22:21
ploniger



Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem każdy pomysł związany z reklamą jest dobry

_________________
rehabilitacja barku metodą ARPwave
Sob Sty 07, 2017 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiecektom



Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
ale tak naprawdę to po co są te reklamy

_________________
click it
Pon Kwi 03, 2017 06:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pakoss



Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że w zakresie reklamy tradycyjnej najpełniejszą ofertę ma Fabryka Reklamy z Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/ . Mają po prostu wszystko od neonów i bilbordów po szukane przez ciebie potykacze. Do tego dysponują własnym drukiem wielkoformatowym i 3D. Co do skuteczności reklamy na bramkach to niedawno znajoma w ten sposób znalazła pracę. Wchodząc do sklepu natknęła się na stojącą tablicę z ofertą i się zgłosiła. Widać wiec że ktoś je czyta, a z pewnością został trafnie poinformowany.
Czw Sty 04, 2018 07:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Sty 04, 2018 07:53
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Forumowy off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

LHR SQUAD  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)