Forum LHR SQUAD Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Radio - pomocy

Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Car Audio Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Radio - pomocy
Autor Wiadomość
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Radio - pomocy Odpowiedz z cytatem
Więc jak w temacie. Ile można wpiać do tefgo radia max żeby ładie pięknie grało - 20, 40 ca moze 100 watt. http://www.roadstar.com/newsite/index.php?left=family&id=1300&center=productdetail&id_prd=359&right=productdownload&id_fam=55. Pilnie potrzebuję odp. Pisze że 4 * 7 watt max output ale nie chcę radia popalić dajac u powiedzmy 30 wattów na kanał (szykuje się stereo w bryczce i chce się początkowo założyć 2 głośniki potem ew kolejne 2). Jak to zzrobić i jakie głóśniki wpinać.
Sob Sie 15, 2009 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Sob Sie 15, 2009 22:54
KamilL
VAGOWIEC
VAGOWIEC

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej wyrzuć to radio bo nigdy ładnie pięknie to nie zagra, dołóż troche grosza i kup coś markowego.
Pon Sie 17, 2009 09:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki ;P A moze ktos coś ma wmiarowego??
Pią Sie 21, 2009 20:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emil.elektryk

Post Odpowiedz z cytatem
Popytaj w komisie na schodkach,moze coś mają a to radio to średniowieczny szrot na scalaku TDA Razz
Nie Paź 11, 2009 10:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuję emilu Wink Ale teraz jest stosunkowo inny problem ;P Dostałem w łapki radio panasonica montowanego w hondzie civic (rocznika nie pamiętam ale rozmiary mniej więcej golfa III i bardzo podobnie do niego wygląda ;P). No i niestety skradziono mi w tym komisie na schodkach eleganckie radio z mojego audi b4 (żal.ru) i zostaję zmuszony do załozenia panasonica. Niestety nie wiem co do czego. Oglądając schematy na www.audi80.pl zostałem trochę zmieszany bo już sami forumowicze nie wiedzą co do czego (problem tkwi w 3 kablach ;P) Więc prosze o pomoc Wink (jakie to radio ma typ i inne info będę miał w niedzielę bo dostanę je do domu Wink )
Sob Sty 09, 2010 07:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście radio bardzo dobrze grało aż do samego konca i na nie nie ma co narzekać ;P
Sob Sty 09, 2010 07:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
ok mam juz nr seyjny i model ;P
więc numer modelu: CQ - JO3LEEP
Czyli jest to model po porsyu CQ - JO3. Jakiś idiota wyciągał wszystko niepokolei i niczego nie popodpisywał Wiem juz od czego są 3 kable ale dalej dupa bo zostało mi 8 kabli (są parowane - ten sam kolor tylko każdy drugi z pary ma czarny pasek) Zapewne jest to od głośników (kolory kabli to fioletowy, zielony, biały i szary). Ktoś mi powie który jest od czego i ew pomoze p[odłaczyć ;p ??? Oczywiście posiadam obudowę i złacze ze starego radia czyli nieruszane kostki ;P
Nie Sty 10, 2010 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
Zaznaczę też że lepsze mi nie potrzebne ;P Musi niedługo pokuśtykać w tym samochodzie Wink
Nie Sty 10, 2010 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czuwi
Klubowicz
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy Ci to cokolwiek pomoże, ale na tej stronce są opisy podłączeń różnych radioodbiorników: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/kieszen.htm
Pytaj Kamila - może on Ci pomoże to poskładać.

P.S. Używaj opcji "Edytuj", a nie pisz 4 posty jeden po drugim, bo takie coś drażni oko...
Nie Sty 10, 2010 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jogus
Nowicjusz
Nowicjusz

Post Odpowiedz z cytatem
Ok thx. Radio rozpracowane ;P Instalacja do radia też. Dzięki za pomoc ;P Temat do zamkniecia
Nie Sty 10, 2010 20:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Sty 10, 2010 20:40
Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Car Audio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: