Forum LHR SQUAD Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Remont

Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Forumowy off topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Remont
Autor Wiadomość
konstancja

Post Remont Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Planujemy z mężem trochę wyremontować mieszkanie. Chcemy trochę powiększyć powierzchnię (kosztem przedpokoju) no i zostaje problem co dać na podłogę, do tej pory była to zwykła wykładzina, ale nie sprawdza się, poza tym jest po prostu nie praktyczna i i tak co jakiś czas trzeba wymieniać. Myślimy więc o czymś w rodzaju płytek z kolekcji Antico (stąd: http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe). Zależy mi bardzo na dodatkowym powiększeniu optycznym wnętrza, dlatego też "celuję" w płytki o jasnej barwie, najbardziej do mnie przemawiają właśnie takie jak z tej w/w kolekcji. Może macie coś podobnego u siebie i moglibyście mi napisać czy faktycznie jest wrażenie większej przestrzeni? Chce się też wybrać do salonu by zobaczyć je na żywo. Niestety w łazience nie ma okna więc to trochę przytłacza - dlatego tak bardzo "walczymy" w kwestii powiększenia realnego bądź pozornego. Planuję też dwa lustra bo wiem że świetnie "gra" ono przestrzenią.
Pon Gru 05, 2016 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Gru 05, 2016 19:38
majkelek

Post Odpowiedz z cytatem
Remont ciężki kawałek chleba Smile.
Czw Maj 04, 2017 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkelek

Post Odpowiedz z cytatem
A swoją drogą co powiecie o zastosowaniu na podłodze zamiast płytek, jakiś fajnych paneli podłogowych i takiego na przykład dywanu:
https://www.kochamydywany.pl/dywany-we%C5%82niane
Chodzi mi o dywan z wełny.
Wto Lip 11, 2017 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawidk

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, jeśli zbyt mocno wpłynie to na nasze finanse, a jednak remont jest nam bardzo potrzebny, pożyczka pozabankowa wybrana wśród dobrych ofert na rynku pozwoli sprawić, że taki remont nie obciąży nadmiernie naszych kieszeni. Polecam skorzystać z dobrej porównywarki pożyczek pozabankowych i chwilówek. Pozdrawiam!
Sro Lip 26, 2017 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiu

Post Odpowiedz z cytatem
Ja remont robiłem ze znajomym z tg budownictwo. Poszło nam szybko, bo w tydzień ściany na blask.
Pon Mar 05, 2018 19:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusza23

Post Odpowiedz z cytatem
Konstancja, jeśli macie dzieci, zwierzęta, dużo czasu spędzacie w tym pomieszczeniu to wykładzina faktycznie nie zda egzaminu i lepiej zdecydować się na płytki ceramiczne. Takie płytki podłogowe nie tylko są wytrzymalsze, ale również nadają pomieszczeniu stylu. Jestem po częściowym remoncie w 2 mieszkaniach i z czystym sumieniem mogę polecić płytki ścienne i płytki podłogowe, których producent płytek ceramicznych https://www.tubadzin.pl/ ma w swojej ofercie naprawdę dużo i bez problemu coś dla siebie wybierzesz.
Pon Lut 22, 2021 14:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lut 22, 2021 14:50
Odpowiedz do tematu    Forum LHR SQUAD Strona Główna » Forumowy off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: